Aplikacja lobby hobby online: praca i informacje o karierze

Hobby Lobby jest największym prywatnym sklepem ze sztuką i rzemiosłem, posiadającym prawie 1000 sklepów. W sklepie można znaleźć tkaniny, kwiaty, dekoracje do domu i materiały rzemieślnicze, a także różne inne przedmioty. Firma dokonała ekspansji w 47 stanach.

Fakty dotyczące pracy w holu hobby

Minimalny wiek do pracy w holu hobby: 16 lat (jak stary czy musisz pracować w Hobby Lobby?)

Godziny otwarcia Hobby Lobby: Pon-Sob: 9:00 – 20:00; Zamknięte w niedzielę

Dostępne stanowiska w holu Hobby: Kasjer, specjalista ds. Ramek, współpracownik działu cięcia, projektant kwiatów, sprzedawca

Aplikacja do druku: Tak. Drukuj aplikację Lobby Hobby (PDF) lub Szukaj ofert pracy.

Filmy z rozmowami z pracownikami Lobby Hobby

Obowiązki zawodowe

Każdy pracownik Lobby Hobby jest odpowiedzialny za różne zadania w zależności od stanowiska. Z wieloma działami, które koncentrują się na określonym wyborze produktów, istnieje wiele opcji zatrudnienia

Wymagania dotyczące pracy

Potencjalni pracownicy muszą mieć ukończone 16 lat, aby wypełnić podanie o pracę w Lobby Hobby. Siedzenie lub stanie przez długi czas, w tym przenoszenie i podnoszenie ciężkich przedmiotów, jest częścią niektórych obowiązków zawodowych.

Świadczenia pracownicze

Harmonogram pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin można dostosować do potrzeb osoby, która ma nadzieję do pracy. Wiele stanowisk dla początkujących jest otwartych do wynajęcia i wymaga niewielkiego szkolenia. Osoby posiadające karierę w Lobby Hobby mogą otrzymać 15% rabatu na zakupy w sklepie.

Informacje o zatrudnieniu i wynagrodzeniach w lobby Hobby

Sprzedawca

  • Sprzedawca w Hobby Lobby będzie współpracować bezpośrednio z klientami, wypłacając im pieniądze i pomagając im w sklepie.
  • Początkowa stawka wynagrodzenia wynosi 11,00 USD.
  • Osoby poszukujące pracy z dużymi umiejętnościami interpersonalnymi powinny mieć zastosowanie.

Cięcie Counter Attendant

  • Pomagaj klientom w zakresie tkanin i innych powiązanych potrzeb. W tym dziale używane są ostre przedmioty.
  • Pracownicy działu cięcia mają stawkę godzinową w wysokości 11,00 $.
  • Osoby, które potrafią zwracać uwagę na szczegóły i precyzję, są idealnymi kandydatami.
  • Zastępca kierownika

    • Zastępcy kierownika nadzorują zespół i zapewniają, że sklep jest gotowy na przyjęcie gości.
    • Średnia roczna pensja wynosi około 60 000 USD.
    • Umiejętności przywódcze i organizacyjne są wymagane na stanowisku asystenta menedżera.

    Wskazówki dotyczące składania wniosków

    Kariera w lobby hobby rozpoczyna się od osobistego wypełnienia formularza zgłoszeniowego lub osoby fizyczne mogą składać wnioski online. Menedżerowie ds. Rekrutacji skontaktują się z kandydatami, aby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną. Kierownictwo omówi takie kwestie, jak wcześniejsze doświadczenie zawodowe, opcje wynagrodzeń, harmonogram i opisy stanowisk podczas tego spotkania.

    Status aplikacji

    Potencjalni pracownicy lobby Hobby mogą skontaktować się ze sklepem, dzwoniąc lub zatrzymując się, aby zapytaj o status wniosku. Osoba przeprowadzająca rozmowę kwalifikacyjną zazwyczaj skontaktuje się z osobami, które mają nadzieję, że dołączyłyby do firmy. Rozmowa trwa około 20 minut.

    Korzyści z pracy w Hobby Lobby

    Uprawnieni pracownicy Hobby Lobby mają dostęp do płatnych wakacji, płatnego urlopu, ubezpieczenia zdrowotnego, pakietów wynagrodzeń i 401 k) plany. Pracownikom kwalifikującym się przysługują następujące świadczenia pracownicze:

    • Ubezpieczenie na życie
    • Ubezpieczenie medyczne
    • Ubezpieczenie dentystyczne
    • 401 (k ) Plan emerytalny

    Dodatkowe informacje o lobby Hobby

    Hobby Lobby wspiera wiele projektów charytatywnych i ministerialnych, poświęcając czas i fundusze. Hobby Lobby daje również 10% zniżki w sklepach kościołom, szkołom i krajowym organizacjom charytatywnym.