Hobbi lobbi alkalmazás online: állás és karrier információ

Közel 1000 üzlettel a Hobby Lobby a legnagyobb magántulajdonban lévő kézműves üzlet. Szövetek, virág-, lakberendezési és kézműves kellékek, valamint egyéb cikkek megtalálhatók a kereskedőben. A vállalat 47 államban terjeszkedett.

Tények a hobbi előcsarnokban való munkavégzésről

A hobbi előcsarnokban való munkavégzéshez szükséges minimális életkor: 16 éves (hogyan régi, hogy a Hobbi előcsarnokban kell dolgozni?)

A Hobbi előcsarnok nyitvatartási ideje: H-Szo: 9: 00-20: 00; Zárt vasárnap

Elérhető pozíciók a Hobbi előcsarnokban: Pénztáros, egyedi keretező, vágópult munkatársa, virágtervező, raktárkészlet

Nyomtatható alkalmazás: Igen. Hobbi előcsarnok alkalmazás (PDF) vagy állásajánlatok keresése.

Hobbi előcsarnok dolgozói interjú videók

Munka feladatai

A Hobbi előcsarnok minden munkatársa felelős különféle feladatok a pozíciótól függően. Több részlegnél, amelyek egy meghatározott termékválasztékra összpontosítanak, számos lehetőség kínálkozik a foglalkoztatásra.

Munka követelményei

A potenciális munkavállalóknak 16 éves vagy annál idősebbnek kell lenniük, hogy kitöltsék a Hobbi előcsarnok állásajánlatot. A hosszú ideig tartó ülés vagy álló helyzet, beleértve a nehéz tárgyak mozgatását és emelését is, része a munkaköri feladatoknak.

Foglalkoztatási előnyök

Teljes munkaidős és részmunkaidős menetrendek készíthetők úgy, hogy megfeleljenek a reménykedők igényeinek. munkához. Sok belépő szintű állás bérelhető és kevés képzést igényel. A hobbilobbi karriertulajdonosai 15% -os kedvezményben részesülhetnek a bolti vásárlásokból.

Foglalkoztatási és fizetési információk a hobbilobbinak

értékesítési munkatárs

  • A Hobby Lobby értékesítési munkatársa közvetlenül együttműködik az ügyfelekkel azáltal, hogy beváltja őket és segít az üzletben.
  • A kezdő fizetési ráta 11,00 USD.
  • Erős emberismerettel rendelkező álláskeresők kell alkalmazni.

Pultkísérő vágása

  • Segítse az ügyfeleket szövetekkel és egyéb kapcsolódó igényekkel. Éles tárgyakat használnak ebben a részlegben.
  • A daraboló pultok órabére 11,00 USD.
  • Azok a személyek, akik odafigyelhetnek a részletekre és a pontosságra, ideális jelöltek.
  • Segédmenedzser

    • Az asszisztensvezetők felügyelik a csapatot és biztosítják, hogy az üzlet készen álljon a vendégekre.
    • Az átlagos éves fizetés nagyjából 60 ezer dollár.
    • Vezetői és szervezési ismeretekre van szükség az asszisztens vezetői munkakörhöz.

    Tippek a jelentkezéshez

    A hobbi lobbi karrierje egy jelentkezési lap személyes kitöltésével kezdődik, vagy magánszemélyek online jelentkezhetnek. A felvételi menedzserek felveszik a kapcsolatot a jelöltekkel egy interjú ütemezése érdekében. A menedzsment ezen a megbeszélésen olyan dolgokat fog megvitatni, mint a korábbi munkatapasztalat, a fizetési lehetőségek, az ütemezés és a munkaköri leírások. érdeklődjön az alkalmazás állapotáról. Az interjúztató általában reménybeli kapcsolatokkal veszi fel a kapcsolatot, akik kiegészítik a társaságot. Az interjú nagyjából 20 percig tart.

    A hobbi előcsarnokban való munkavégzés előnyei

    A jogosult hobbi lobbi alkalmazottak fizetett szabadsághoz, fizetett szabadsághoz, egészségügyi ellátáshoz, bércsomagokhoz és 401 főhöz juthatnak. k) tervek. A képesítéssel rendelkező munkavállalók számára a következő munkahelyi juttatások állnak rendelkezésre:

    • életbiztosítás
    • orvosi biztosítás
    • fogászati biztosítás
    • 401 (k ) Nyugdíjazási terv

    További információ a hobbi előcsarnokról

    A hobbi előcsarnok sok jótékonysági és minisztériumi projekt mellett áll, időt és forrásokat adományozva. A Hobby Lobby 10 százalékos bolti árengedményt ad az egyházaknak, iskoláknak és az országos jótékonysági szervezeteknek is.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük