Aplikacja Taco Bell, praca i informacje o karierze

Pierwotnie założona w Downey w Kalifornii przez Glen Bell, YUM! Brands Inc. jest właścicielem tysięcy franczyz Taco Bell w całym kraju. Znana ze sprzedaży fast foodów o tematyce meksykańskiej, takich jak tacos, burrito i nachos, firma często zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego do podstawowych prac kuchennych i kasjerów.

Fakty dotyczące pracy w Taco Bell

Minimalny wiek do pracy w Taco Bell: 16 lat (Ile musisz mieć lat, aby pracować w Taco Bell?)

Taco Bell Godziny pracy Operacja: Godziny różnią się w zależności od lokalizacji; Zazwyczaj niedziela-czwartek: 10:00 – 21:00; Piątek-sobota: 10:00 – 22:00; Drive-thru często otwarte do późna

Pozycje dostępne w Taco Bell: kucharz, członek załogi, kierownik, kierownik zmiany, przełożony, członek zespołu

Aplikacja do druku: Tak. Wydrukuj aplikację Taco Bell (PDF) lub Szukaj ofert pracy.

Filmy członków zespołu Taco Bell

Posłuchaj, jak byli pracownicy opisują pracę dla Taco Bell w tym filmie :

Oferty pracy w Taco Bell

Kariera w Taco Bell zapewnia różnorodne stanowiska w niepełnym i pełnym wymiarze godzin:

  • Nowe zatrudnienie mogą oczekiwać obowiązków zawodowych, które obejmują obsługę klientów i utrzymywanie czystości w restauracjach.
  • Z czasem pracownicy mogą mieć szansę zostać kierownikami zmiany i rozpocząć karierę.
  • Role przełożonych oferują doświadczenie i przychodzą z podwyżką wynagrodzenia.

Godziny pracy:
Godziny pracy każdego pracownika mogą się różnić. Większość nowych pracowników musi pracować w niektóre święta i zazwyczaj ma nocne i weekendowe zmiany. Osoby na wyższych stanowiskach mają dostęp do większej elastyczności i innych korzyści związanych z pracą.

W większości lokalizacji kandydaci mogą ubiegać się o pracę online lub osobiście.

Taco Bell Jobs and Salary Information

Sama liczba ofert pracy pozwala wielu niedoświadczonym pracownikom na zatrudnienie w Taco Bell. Inne stanowiska, na przykład kierownicze, wymagają doświadczenia. Jednak niektórzy pracownicy rozpoczynają pracę na niższym poziomie i docierają do pracy, która ma więcej obowiązków.

Jaka jest płaca początkowa w Taco Bell?

Wielu pracowników na poziomie podstawowym Pracownicy Taco Bell rozpoczynają pracę od płacy minimalnej. Zależy to jednak od stanu zatrudnienia. Pracownicy na stanowiskach gotowania i kierowniczych zarabiają więcej za godzinę lub otrzymują roczne wynagrodzenie. Oto zestawienie możliwych kategorii stanowisk i wynagrodzeń dla każdej z nich:

Członek zespołu

  • Obowiązki członków zespołu obejmują sprzątanie kuchni i jadalni, przygotowywanie posiłków i pracę rejestrów.
  • Stawka wynagrodzenia zaczyna się od płacy minimalnej i powoli rośnie z czasem.
  • Praca zespołowa jest niezbędna na tym stanowisku, a pracownicy muszą być w stanie przyjmować konstruktywną krytykę.
  • Członkowie zespołu muszą przestrzegać surowych przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności i zachowywać czysty wygląd.
  • Przeczytaj pełny opis stanowiska członka zespołu Taco Bell.

Kucharz

  • Ci pracownicy koncentrują się na przygotowywaniu posiłków. Stawki godzinowe wahają się od 8 do 13 dolarów za godzinę.
  • Do podstawowych obowiązków należy właściwe obchodzenie się ze stekami, mieloną wołowiną i kurczakiem.
  • Kucharze również siekają warzywa i wykonują inne czynności w kuchni .
  • Pracownicy muszą pakować artykuły spożywcze i utrzymywać środowisko pracy w czystości przez cały czas.
  • Kandydaci mogą również uzyskać dostęp do opisu stanowiska kucharza Taco Bell.

Kierownik zmiany

  • Kierownicy zmiany nadzorują członków zespołu podczas wykonywania podobnych obowiązków.
  • Pracownicy muszą kierować współpracownikami i jasno komunikować się.
  • Kierownicy instruują kierowników zmiany w rozpatrywanie skarg klientów.
  • To stanowisko oferuje stawki godzinowe o około dolara lub dwa więcej niż zarabiają członkowie zespołu.

Menedżer

  • Zastępcy menedżerów często zarabiają około 30 000 USD rocznie, podczas gdy dyrektorzy generalni zarabiają blisko 45 000 USD.
  • Taco Bell zazwyczaj poszukuje kandydatów z wcześniejszym doświadczeniem w gastronomii, aby obsadzić te stanowiska.
  • Pracownicy w menedżerze Inne role nadzorują pracowników, prawidłowo zamawiają materiały i rejestrują sprzedaż.
  • Przeczytaj opis stanowiska kierownika Taco Bell.

Jak ubiegać się o pracę w Taco Bell?

Z celem opartym na motto firmy „Nakarmić ludzi życiem Más”, Taco Bell umożliwia potencjalnym pracownikom wypełnianie aplikacji zarówno online, jak i w restauracji.

Odwiedzając lokalizacje, aby zwrócić się fizycznie formularze podania o pracę, bądź uprzejmy i okazuj szczere zainteresowanie stanowiskiem.

Czy możesz ubiegać się o pracę online w Taco Bell?

Restauracja fast-food umożliwia kandydatom ubieganie się o wolne stanowiska online. Główna witryna firmy Taco Bell zawiera listę dostępnych stanowisk posortowanych według stanu, stanowiska i innych słów kluczowych. Kliknięcie na otwarcie przenosi potencjały do listy kwalifikacji oraz łącza do wypełnienia internetowego podania o pracę. Podobnie możesz aplikować online do Taco Bell za pośrednictwem naszej strony: Szukaj ofert pracy

Czy Taco Bell ma papierowe podania?

Chociaż Taco Bell przyjmuje zgłoszenia online, w każdej restauracji nadal dostępne są papierowe. Poproś pracownika o papierowy formularz, a następnie wypełnij go osobiście lub zabierz do domu i przynieś wniosek później. Po przesłaniu formularza menedżer zapozna się z nim przed umówieniem się na rozmowę kwalifikacyjną.

Czy Taco Bell Do Drug Tests?

Zasady testowania narkotyków różnią się w zależności od indywidualnej restauracji lub właściciela franczyzy. W niektórych przypadkach potencjalni kandydaci będą musieli przejść i zdać test narkotykowy przed rozpoczęciem pracy. Inne lokalizacje Taco Bell mogą wykonywać testy na obecność narkotyków tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Czy Taco Bell zatrudnia 17-latków?

Aby pracować w Taco Bell, osoby mające nadzieję muszą być pełnoletnie w państwie, w którym dana osoba zamieszkuje. W wielu stanach minimalny wiek wynosi 16 lat, co oznacza, że w restauracji rzeczywiście mogą pracować 17-latkowie. Firma zatrudnia pracowników na najniższym szczeblu, dzięki czemu młodsze osoby mogą zdobyć doświadczenie.

Status zgłoszenia

Osoby mające nadzieję na pracę mogą poczekać kilka tygodni, zanim usłyszą o rozmowach kwalifikacyjnych. Kandydaci mogą kontaktować się z lokalizacjami przez e-mail, telefon lub osobiście. Pamiętaj, aby być uprzejmym i zostawić nazwisko wraz z numerem telefonu, jeśli nie ma menedżera ds. Rekrutacji. Większość kandydatów otrzymuje odpowiedź w ciągu miesiąca od złożenia wniosku.

Świadczenia pracownicze związane z pracą w Taco Bell

Pracownicy Taco Bell mogą otrzymywać świadczenia pracownicze, w tym:

  • Czesne
  • Darmowe telefony komórkowe
  • Płatny czas wolny
  • Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Plany medyczne, dentystyczne i okulistyczne

Po osiągnięciu stażu pracy pracownicy mogą otrzymać płatny czas wolny i dostęp do 401 (k) planów emerytalnych.

Więcej informacji o Taco Bell

Znany z serwowania kuchni Tex-Mex w USA, Taco Bell trafił na różne światowe rynki. Budując sklepy w innych krajach, sieć tworzy nowe pozycje menu.

Klienci za granicą mogą zamówić tater-tot nachos i czekoladową odmianę quesadilli, zwaną Chocodilla. W Indiach klienci lubią tradycyjne ziemniaki i dania z paneer, a także klasyki marki.