Taco Bell Application, Jobs & Career Info (Čeština)

Původně byla založena v Downey v Kalifornii Glen Bell, YUM! Brands Inc. vlastní tisíce franšíz Taco Bell po celé zemi. Společnost známá pro prodej rychlého občerstvení s mexickou tematikou, jako jsou tacos, burritos a nachos, často najímá jednotlivce bez pracovních zkušeností pro základní kuchyňské a pokladní práce.

Fakta o práci v Taco Bell

Minimální věk pro práci v Taco Bell: 16 let (Jak starý musíte být pro práci v Taco Bell?)

Hodiny Taco Bell Provoz: Hodiny se liší podle místa; Typicky ne-čtvrtek: 10:00 – 21:00; Pá-So: 10:00 – 22:00; Drive-thru často otevřeno pozdě

Dostupné pozice v Taco Bell: Kuchař, člen posádky, manažer, vedoucí směny, vedoucí, člen týmu

Tisknutelná aplikace: Ano. Vytiskněte si aplikaci Taco Bell (PDF) nebo vyhledejte pracovní místa.

Videa členů týmu Taco Bell

V tomto videu si poslechněte, jak bývalí zaměstnanci popisují práci pro Taco Bell :

Pracovní příležitosti v Taco Bell

Kariéra v Taco Bell poskytuje řadu pozic na částečný i plný úvazek:

  • Noví zaměstnanci mohou očekávat pracovní povinnosti, které zahrnují obsluhu zákazníků a udržování čistoty restaurací.
  • V průběhu času mohou mít zaměstnanci šanci stát se vedoucím směny a začít budovat kariéru.
  • Role supervizora nabízejí zkušenosti a přicházejí se zvýšením platů.

Pracovní doba:
Pracovní doba každého zaměstnance se může lišit. Většina nových zaměstnanců musí pracovat o některých svátcích a obvykle brát noční a víkendové směny. Ti, kteří mají vyšší role, mají přístup k větší flexibilitě a dalším výhodám práce.

Na většině míst se naděje mohou přihlásit online nebo osobně.

Taco Bell Jobs and Salary Information

Velký počet volných pracovních míst umožňuje mnoha nezkušeným pracovníkům získat zaměstnání v Taco Bell. Ostatní pozice, například pozice ve vedení, vyžadují zkušenosti. Někteří zaměstnanci však začínají na nižší úrovni a propracovávají se k úlohám, které mají více povinností.

Co je Počáteční platba v Taco Bell?

Mnoho vstupních úrovní Pracovníci společnosti Taco Bell začínají na minimální mzdě. To však závisí na stavu zaměstnání. Pracovníci na kuchařských a manažerských pozicích vydělávají více peněz za hodinu nebo dostávají roční plat. Zde je rozpis možných kategorií pracovních míst a mezd pro jednotlivé:

Člen týmu

  • Mezi povinnosti člena týmu patří úklid kuchyně a jídelen, příprava jídla a práce přední registry.
  • Mzda začíná minimální mzdou a postupem času se pomalu zvyšuje.
  • V této pozici je zásadní týmová práce a pracovníci musí být schopni konstruktivně kritizovat.
  • Členové týmu musí dodržovat přísné zákony o bezpečnosti potravin a udržovat čistý vzhled.
  • Přečtěte si úplný popis práce člena týmu Taco Bell.

Cook

  • Tito zaměstnanci se zaměřují na přípravu jídla. Hodinová mzda se pohybuje mezi 8 až 13 dolary za hodinu.
  • Mezi zásadní úkoly patří správné zacházení s biftekem, mletým hovězím masem a kuřecím masem.
  • Kuchaři také sekají zeleninu a provádějí další úkoly v kuchyni .
  • Zaměstnanci musí balit potraviny a udržovat pracovní prostředí vždy čisté.
  • Uchazeči mohou také získat přístup k popisu práce kuchařky Taco Bell.

Vedoucí směny

  • Vedoucí směny dohlíží na členy týmu při plnění podobných povinností.
  • Pracovníci musí vést kolegy a jasně komunikovat.
  • Manažeři instruují vedoucí směny vyřizování stížností zákazníků.
  • Tato pozice nabízí hodinové mzdy o jeden nebo dva dolary více, než kolik vydělávají členové týmu.

Manažer

  • Asistentští manažeři často vydělávají kolem 30 000 $ ročně, zatímco generální manažeři vydělávají platové balíčky téměř 45 000 $.
  • Taco Bell obvykle hledá kandidáty se zkušenostmi s předchozími stravovacími službami, aby tyto pozice obsadili.
  • Zaměstnanci ve správci ial role dohlížejí na pracovníky, správně objednávají zásoby a zaznamenávají tržby.
  • Přečtěte si popis pracovní pozice manažera Taco Bell.

Jak se ucházíte v Taco Bell?

S cílem založeným na firemním heslu „Feed Peoples Lives with Más“ umožňuje Taco Bell potenciálním klientům vyplňovat žádosti online i v restauraci.

Při návštěvě míst, kde se chcete fyzicky formuláře žádostí o zaměstnání, buďte zdvořilí a projevte o pozici skutečný zájem.

Můžete se ucházet o Taco Bell online?

Rychlé občerstvení umožňuje nadějným uchazečům ucházet se o otevřené pozice online. Hlavní web společnosti Taco Bell obsahuje seznam dostupných pozic seřazených podle státu, zaměstnání a dalších klíčových slov. Kliknutím na otevření přejdete na seznam kvalifikací a také odkaz na vyplnění online žádosti o zaměstnání. Stejně tak se můžete přihlásit online do společnosti Taco Bell prostřednictvím našeho webu zde: Hledání pracovních míst

Má Taco Bell papírové aplikace?

Ačkoli Taco Bell přijímá online aplikace, v každé restauraci jsou stále k dispozici papírové. Požádejte zaměstnance o papírový formulář a poté jej buď osobně vyplňte, nebo si ho vezměte domů a přiložte žádost později. Po odeslání formuláře jej manažer před naplánováním pohovoru zkontroluje.

Dělá Taco Bell testy na drogy?

Zásady testování drog se liší podle konkrétního majitele restaurace nebo franšízy. V některých případech bude možná nutné před zahájením zaměstnání absolvovat a podstoupit test na přítomnost drog. Jiná pracoviště společnosti Taco Bell mohou testovat drogy pouze v případě potřeby.

Pronajímá společnost Taco Bell 17leté děti?

Aby bylo možné nahlédnout do společnosti Taco Bell, musí mít osoby zákonného věku v místě, kde osoba pobývá. Mnoho států má minimální věk 16 let, což znamená, že 17leté děti mohou v restauraci skutečně pracovat. Společnost najímá pracovníky na základní úrovni, což je skvělý způsob, jak mohou mladí lidé získat určité zkušenosti.

Stav aplikace

Naděje na zaměstnání mohou počkat o rozhovorech několik týdnů. Uchazeči mohou kontaktovat místa e-mailem, telefonicky nebo osobně. Nezapomeňte být zdvořilí a zanechte jméno spolu s telefonním číslem, pokud není přítomen žádný náborový manažer. Většina kandidátů se ozve do jednoho měsíce od podání žádosti.

Zaměstnanecké výhody práce pro společnost Taco Bell

Zaměstnanci společnosti Taco Bell mohou získat pracovní výhody, včetně následujících:

  • Platby za školné
  • Mobilní telefony zdarma
  • Placené volno
  • Životní pojištění a zdravotní péče
  • Lékařské, zubní a zrakové plány

Po dosažení seniority mohou pracovníci obdržet placené volno a přístup k důchodovým plánům 401 (k).

Další informace o Taco Bell

Taco Bell, známý pro servírování kuchyně Tex-Mex v USA, se prosadil na různých světových trzích. Při budování obchodů v jiných zemích vytváří řetězec nové položky nabídky.

Zákazníci v zahraničí si mohou objednat tater-tot nachos a čokoládovou variantu quesadilla, známou jako Chocodilla. V Indii si zákazníci pochutnávají na tradičních bramborách a paneerských pokrmech spolu se značkovou klasikou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *